KONST / Litografier / Litografi 14346018
nr 1434 6018
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 2/100, "huvudlösa frun i Strängnäs". Bildmått: 37x51, yttermått inklusive ram: 50x65 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:34:16
700 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.800 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold